Supergol i Megi Doçit, ylli i Vllaznisë sfidë çunave të Superligës: E bëni dot? (VIDEO)

Kapitenia e Shqipërisë dhe e Vllaznisë, Megi Doçi, ka realiauzr një supergol këtë fundjavë në kampionat.

Doçi ka dhënuar nga 16 metra një gol me rrafishat duke mos i dhënë asnjë mundësi portieres kundërshtare.


Pas këtij supergoli Doçi ka ftuar futbollistët e superligës shqiptare, nëse e realizon ndonjëri prej tyre një perlë të tillë.


Shtuar 20.11.2023 20:43