Ndeshjet që vendosin titullin: Formacionet zyrtare Sassuolo-Milan, dhe Inter-Sampdoria

Sot luhet java e fundit e Serie A.

Milani dhe Interi luajë për titullin teksa Kuqezinjve ju mjafton një pikë përballë Sassulos për t’u shpallur zyrtarisht kampion pas 11 vitesh.

Milan:

 

Sassulo:

Mund të jetë një imazh i 11 persona dhe teksti

Inter:

Image

Sampdoria:

Image

 

Shtuar 22.05.2022 17:18