Ndeshje e “çmendur” në Etihad Stadium, Licesteri shënon 3 gola për 10 minuta (VIDEO)

Ditën e sotme në Premier League po zhvillohet një tjetër ndeshje e çmendur, ajo mes Manchester City-t dhe Licester City-t.

Vendasit e mbyllën pjesën e parë me avantazhin e 4 golave, por në të dytën gjithçka ka ndryshuar me Licesterin që ka marrë vendin e “citizens” pasi për 10 minuta ka shënuar 3 gola me Maddison, Lookman dhe Iheanacho në minutat 55’, 59’ dhe 66’.

Rihapet kështu edhe njëherë takimi që u duk u “vulosur”. /albeu.com


Shtuar 26.12.2021 17:29