Ndahen Mauro Icardi dhe Wanda Nara? Mesazhi i modeles argjentinase është i qartë (FOTO LAJM)

 

Ylli i PSG, Mauro Icardi dhe modelja argjentinase, Wanda Nara duket se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare.

Një mesazh i modeles në Insta-Story, tregon qartë se çifti nuk është më bashkë dhe shkak për këtë është bërë trashtia nga sulmuesi argjentinas.

“Një tjetër familje që shkatërrove për një ku*vë”, është mesazhi  i Wanda, taksa Icardi nuk është më pjesë e ndjekësve të saj.

Sipas fansave, Icardi e ka tradhëtuar me aktoren Eugenia Suarez, pasi edhe kjo e fundit nuk është më në listën e ndjekësve të modeles. /albeu.com


Shtuar 16.10.2021 23:01