Napoli me tre mungesa të rëndësishme ndaj Juventus-it

Napoli do të luaj pa Zielinskin, Lobotkan dhe Rrahmanin ndaj Juventus-it.

Skuadra e Napolit rrezikon të jetë në alarm pasi dyshohet se ka disa raste pozitive brenda në ekip. Të tre lojtarët më sipër dyshohen se kanë patur kontakte me persona të tjerë brenda klubit të cilët kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Lojtarët duhet të qëndrojnë në karantinë./h.ll/albeu.com


Shtuar 5.01.2022 19:32