Atentat në Vlorë, plagoset me armë zjarri 37-vjeçari

Një 37-vjeçar është plagosur me armë zjarri, mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Burime për albeu.com bëjnë me dije se i plagosuri është identifikuar si Diego Hanaj.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia”, para pallatit ku banon 37-vjeçari. Mësohet se Hanaj është plagosur në dorë. 37-vjeçari ndodhet në spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e policisë po krehin zonën për të bërë të mundur kapjen e autorit. Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./albeu.com/


Shtuar 5.01.2022 19:20