Nani shumë pranë rikthimit në Seria A

Luis Nani është shumë pranë rikthimit në Seria A.

Portugezi ka shkëputur kontratën e tij me Orlando City dhe tashmë është në kontakte me ekipin e Venezias në Seria A.

Nani më përpara ka luajtur te Lazio ku ka patur 25 ndeshje, 3 gola dhe 3 asiste.

Në Itali po thuhet se Nani dhe Venezia janë shumë pranë akordit së bashku./ h.ll/albeu.com


Shtuar 14.01.2022 12:53