Muci nuk ndalet në Poloni, shënon golin e 4 me Legian (VIDEO)

Ylli i Kombëtares, Ernest Muci vazhdon formën e mirë në Poloni me klubin e Legias së Vershavës.

Sulmuesi ka shënuar golin e barazimit për skuadrën e tij në minutën e 54 përballë Gornik e vlefshme për  javën e 14 të kampionatit.

Muci vepron mirë brenda zonës dhe më pas godet drejt portës ku edhe me pak fat topi përfundon në rrjetë.

Legia është duke kaluar një moment të vështirë pasi aktulisht pozicionet në vendin e parafundit në klasifikim.

Shikoni  KËTU golin e Mucit.


Shtuar 21.11.2021 19:18

Tags: ,