Moment i veçantë, pas golit Fati shkoi për të festuar me mjekun (VIDEO)

Ansu Fati është rikthyer në radhët e Barcelonës edhe atë duke arritur të shënojë që në ndeshjen e parë.

Talenti spanjoll u inkuadrua në minutën e 81-të të ndeshjes kundër Levantes, të cilën Blaugranët e fituan me rezultat 3-0.

Hyrja e tij në fushën e Camp Nou u mirëprit nga tifozët katalunas dhe ai ua shpagoi duke shënuar pas vetëm dhjetë minutash lojë.

Hyrja e tij në fushën e Camp Nou u mirëprit nga tifozët katalunas dhe ai ua shpagoi duke shënuar pas vetëm dhjetë minutash lojë.


Shtuar 26.09.2021 22:20