Milan dhe Liverpool i mbyllin pjesët e para në barazim

Atletico Madrid-Milan është mbyllur në pjesën e parë me rezultatin 0-0.

Milan është treguar dominant me mbajtje topi por nuk kanë munguar e disa raste.

Nga ana tjetër Liverpool dhe Porto e kanë mbyllur pjesën e parë në paqe. Mane shënoi një gol por u anollua nga VAR për pozicion jashtë loje. Loja ka qënë pothuajse e barabartë por portugezët janë treguar disa herë të rrezikshëm por jo konkret./h.ll/albeu.com


Shtuar 24.11.2021 21:49