Mësohen dy çiftet në 1/8, ja me kë luan Spanja dhe Suedia

Janë mësuar edhe dy çiftet e 1/8 në Euro 2020.

Ekipi i Luis Enriques në raundin tjetër do të luaj kundër Kombëtares së Kroacisë.

Suedia luan ndaj Ukrainës edhe pse kjo e fundit pritet të zyrtarizohet pas ndeshjeve të orës 21:00 (mund të ketë ndryshime). /albeu.com/


Shtuar 23.06.2021 20:30