Mësohen çiftet e ndeshjeve gjysmëfinale të Kupës së Amerikës (FOTO LAJM)

Janë mësuar përballjet gjysmëfinale të Copa America.

Brazili, Peruja, Argjentina dhe Kolumbia janë katër gjysmëfinalistët e Copa Americas.

Gjysmëfinalja e parë zhvillohet të martën mes Brazilit dhe Perusë në orën 01:00, ndërsa të mërkurën nga ora 03:00 Argjentina ballafaqohet me Kolumbinë.


Shtuar 4.07.2021 09:43