Me Xhakën në mesfushë, ky është super formacioni i Mourinhos (FOTO LAJM)

Jose Mourimho po synon të ndërtojë një ekip për t rivalizuar Juventusin në Serie A, por dhe për të kualifikuar Romën në Champions pas disa sezonesh.

Një nga blerjet e portugezit është dhe Xhaka i cili është rrugës gjithashtu, pasi ka arritur tashmë marrëveshje personale me Romën.

Ndërkohë Mourinho pritet të startoje me skemën 4-2-3-1. Më Poshtë keni formacionin e plotë. /albeu.com/


Shtuar 21.07.2021 19:22