Me pantallona të shkurtra, Diletta Leotta magjeps stadiumin “Maradona” (FOTO LAJM)

E bukur dhe joshëse, gazetarja e DAZN, Diletta Leotta, ka magjepsur tifozët e pranishëm në stadiumin “Maradona” gjatë ndeshjes Napoli-Juventus e cila përfundoi 2-1 marrë nga Corriere dello Sport.

Ajo kishte veshur të shkurtra duke rënë në sy të fotografëve por dhe duke tregua bukurinë e saj. /albeu.com/

 

 


Shtuar 12.09.2021 10:52