Mbyllet pjesa e parë në Air Albania, “kuqezinjtë” nuk dinë ta dërgojnë topin në rrjetë

Kanë përfunduar 45 minutat e para në “Air Albania” mes Shqipërisë dhe Andorras në kuadër të ndeshjeve të fundit të kualifikueseve të Botërorit, Katar 2022.

Edhe pse rastet nuk munguan nga Kombëtarja jonë, por edhe nga Andorra, topi nuk asnjëherë në përfundoi në rrjetë.

Në fundin e pjesës së parë në nxehje dolë, Bajarami, Cokaj e Trashi me Edi Rejan që do të tentojë gjithçka në 45 minutat e dytë.

Për “kuqezinjtë” rastet me të mira i ka pasur Seferi ku në minutat e fundit preku edhe shtyllën anësore, raste të mira ka pasur gjithashtu edhe Laci. /albeu.com


Shtuar 15.11.2021 21:36