Mbyllet në barazim pjesa e parë mes Shkupit dhe Ballkanit (VIDEO)

Ka përfunduar pjesa e parë në 1-1 sfida mes Shkupit dhe Ballkanit.

Shkupi kaloi në avantazh i pari me autor,  Adetunxhi, por 4 minuta më pas Ballkani gjeti golin e barazimit me Rrahmanin.

Kjo ndeshje është e vlefshme për fazën play-off të Conference League. /albeu.com/

Shtuar 18.08.2022 21:46