Mbi 10 mijë tifozë në “Air Albania”, biletat “avullojnë” para finales së madhe

Partizani dhe Egnatia do të diskutojnë mbrëmjen e sotme titullin kampion.

Ndeshja që vendos fatet e sezonit do të luhet te stadiumi “Air Albania” dhe nis në 19:00.

Mbi 10 mijë tifozë do të jenë të pranishëm për këtë takim.

Interesimi për bileta po shtohet, ndërsa kanë mbetur dhe pak orë nga fillimi.

Të dyja skuadrat e mbyllën kampionatin e rregullt me pikë të barabarta.

Në gjysmëfinalen e “Final 4”, Partizani eleminoi Skënderbeun dhe Egnatia ia doli kundër Vllaznisë.


Shtuar 26.05.2024 14:03