Marotta: Vazhdojmë me Inzaghin pavarësisht gjithçkaje

Beppe Marotta rikonfirmon besimin e Interit te Simone Inzaghi, pavarësisht rezultateve të ndeshjeve.

“Patjetër që po. Ne e rikonfirmojmë se jemi të sigurt me Inzaghin.

Kemi besim te Simone dhe ne kemi vendosur të vazhdojmë me të pavarësisht rezultateve që kemi hasur deri më tani”, ka thënë Marotta, CEO i Interit./ h.ll/albeu.com

Shtuar 4.10.2022 21:23

Tags: ,