Man United zbret me këmbë në tokë Milanin, anglezët prekin çerekfinalet (VIDEO)

Milan nuk ja del dot. Edhe pse vinin pas barazimit 1-1 që arritën në Old Trafford skuadra e Piolit u mposht 0-1 nga Man United në San Siro, shkrun Albeu.com.

 

 

Ishte goli i Pogba në minutën e 49′ që i sihguroi kualifikimin në çerekfinale Man United.

 Ndërkohë, nesër në orën 12:00 hidhet shorti i Champions dhe Europa League. /albeu.com/


Shtuar 18.03.2021 22:52