Man United i ikën nga duart fitorja, Milani i “bën gjëmën” në limit (VIDEO)

Supersfida mes Manchester United dhe Milanit ka përfunduar 1-1 në ndeshjen e parë të Europa League, shkruan Albeu.com

Pjesa e parë u mbyll me rrjeta të pa prekura, ndërsa duhet të vinte minuta e 50′ që skuadra e Solskjaer të zhbllokojë shifrat me autor, Diallo.

Por kur u mendua që ndeshja do mbyllen me fitoren e anglezëve, Kjaer barazoi shifrat në 1-1 në minutat shtesë.
Ndërkohë, ndeshja e kthimit luhet në San Siro pas një jave./albeu.com/


Shtuar 11.03.2021 21:10