Man United-Arsenal, formacionet zyrtare

Pasditja e sotme sjellë derbin e madh anglez mes Manchester Unitedit dhe Arsenalit.

Ten Hag lë  së sërish në  stol Ronaldon.

Para fillimit të ndeshjes, trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare.

Man United: De Gea, Dalot, Varane, Martínez, Malacia, McTominay, Eriksen, Anthony, Fernandes, Sancho, Rashford.

Arsenal: Ramsdale, White, Saliba, Gabriel, Zinchenko, Sambi Lokonga, Xhaka, Saka, Odegaard, Martinelli, Jesus.

Shtuar 4.09.2022 16:42