Man.City i “frikshëm”, Haaland i bën “gropën” ish-ekipit të tij ( VIDEO)

Duket e pabesueshme, por është e vërtetë dhe gjëra të tilla nuk mund t’i bëjë tjetër përvec Manchester Cityt.

“Citizens” kanë përmbysur rezultatin ndaj Dortmundit për katër minuta.

Në minutën e 80 ka barazuar Stones dhe në të 84 Haaland ka shënuar golin e përmbysjes./albeu.com

Shtuar 14.09.2022 22:44