Lucas Torreira pranë rikthimit tek Fiorentina

Lucas Torreira dhe Fiorentina janë gjithmonë e më pranë.

Dje agjenti i mesfushorit ka mbërritur në Itali për të takuar drejtuesit e klubit violë. Arsenal është dakort me kalimin e tij tek Fiorentina por klubi italian kërkon një zbritje për lojtarin pasi dhe kontrata i skadon në vitin 2023. Bisedimet janë përshpejtim dhe pritet që marrëveshja të mbyllet shumë shpejtë për shifren e 15 milion euro./h.ll/albeu.com


Shtuar 18.11.2021 11:34