Liverpool me “5 yje” ndaj Watford, debutim i “hidhur” për Ranierin (VIDEO)

Liverpooli ka arritur të mposhtë më rezultatin e thellë 5-0 skuadrën e Watford në kuadër javës së tetë të Premier League, duke bërë kështu që debutimi i Ranierit të ishte më shumë se i “hidhur”.

Një performancë fantastike nga e gjithë skuadra e “The Reds”, por më së shumti pikasën dy yjet e sulmin, Forminio dhe Salah.

Golat për skuadrën e Liverpool u shënuan nga Mane, i cili happi serinë e golave, Firmino në min 9’ që dërgoi tri  herë topin në portën kundërshtare duke shënuar kështu “triplete” në min 37’, 52’, 90+1’,,  dhe në fund nuk kishte si të mungonte I magjishmi Salah në min 54’. /albeu.com


Shtuar 16.10.2021 16:12