Liverpool mban gjallë shpresat për titull (VIDEO)

Liverpool nuk heq dorë nga titulli, teksa do të vendoset në javën e fundit.

Skuadra e Klopp mposht 1-2 Southampton me golat e Minamino 27′ 67′ dhe Matip, ndërsa më parë Southapton kishte zhbllokuar shifrat i pari me Redmond 13′.

Ndërkohë, titulli do të vendoset në javën e fundit Liverpool pret Wolves, ndërsa Man City pret Aston Villan. Qytetarët janë vetëm një pikë larg Liverpool. /albeu.com/

Shtuar 17.05.2022 22:46