Liverpool dyfishon rezultatin përballë Arsenalit (VIDEO)

 

Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Liverpooli ka arritur të shënojë 2 gola  brenda 4 minutave,.

Fillimisht Jota në minutën e 64 dhe më pas Salah në minutën e 68’. /albeu.com/


Shtuar 3.04.2021 22:31