Liverpool dëshiron yllin e Dortmund-it

Klubi anglez i Liverpool është në pole position për të transferuar super talentin e Borussia Dortmund, Jude Bellingham.

Sipas “Mirror”, Dortmund ka vendosur çmimin për Bellingham dhe nuk bënë asnjë ulje për të.

Sipas Dortmund, 18-vjeçari anglez e ka vlerën 90 milion euro./h.ll/albeu.com


Shtuar 8.12.2021 15:39