Sergio Ramos i jep lamutumirën Realit (VIDEO)

Sergio Ramos po mban një konferencë për shtyp duke i dhënë lamtumirën Realit.

Ramos shoqërohet nga gruaja e tij, dhe fëmijët e tyre.

Real Madrid ka përgatitur një video me imazhet e Sergio Ramos që po transmetohet në dhomën e takimeve. /albeu.com/

Shtuar 17.06.2021 12:42