LISTA/ Real Madridi me vetëm 4 mbrojtësa ndaj Granadas (FOTO LAJM)

Real Madrid ka bërë publike listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e radhës ndaj Granadas.

Te “Los Blancos” mungojnë shumica e mbrojtësve, ku të gatshëm janë vetëm Militao, Nacho, Odriozola dhe Miguel.

Lista e plotë e Realit:

Portierë: Courtois, Lunin, Altube

Mbrojtës: Militao, Nacho, Odriozola, Miguel

Mesfushorë: Kroos, Modric, Casemiro, Valverde, Isco, Marvin, Blanco

Sulmues: Hazard, Benzema, Asensio, Vinicius, Mariano, Rodrygo.


Shtuar 12.05.2021 16:30