LISTA/ Ndeshja me Udinesen, Ronaldo, Dybala e Morata gati (FOTO LAJM)

Juventusi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar ndaj Udineses.

 

Juventus do të përballet me Udinesen në kuadër të javes së 34-të të Serie A, shkruan lajmi.net.

“Bianconerët” kanë synim përfundimin në vendin e dytë këtë sezon.

Pirlo do të ketë në dispozicion si rrallë herë treshen e sulmit, Cristiano Ronaldo, Paolo Dybala dhe Alvaro Morata, edhe pse spanjolli pritet të qëndrojë në bankën rezervë, ai është grumbulluar.

Përgjithësisht, Pirlo do të ketë pothuajse të gjithë skuadrën përpos Merih Demiral.

Kjo është lista e plotë e lojtarëve të Juventusit të ftuar në duelin ndaj Udineses.


Shtuar 1.05.2021 20:36