LISTA/ Ndeshja me Manchester City-n, Pochettino zbulon lojtarët e grumbulluar

Skuadra e Parisit tashmë ka publikuar edhe listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen gjysmëfinale ndaj Cityt në Ligën e Kampionëve.

Takimi i parë u mbyll në 2:1 në të mirë të klubit anglez, ndërsa nesër PSG do të mundohet që të jap më të mirë nga vetja, pasi do t’i ketë të gjithë futbollistët në dispozicion.

 

 

Nga lëndimi është rikthyer Mbappe dhe do të jetë i disponueshëm për lojë të mërkurën.

 

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”fr” dir=”ltr”>Le groupe parisien pour cette demi-finale retour ! ???<a href=”https://twitter.com/hashtag/UCL?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw”>#UCL</a> | <a href=”https://twitter.com/hashtag/MCIPSG?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw”>#MCIPSG</a></p>&mdash; Paris Saint-Germain (@PSG_inside) <a href=”https://twitter.com/PSG_inside/status/1389128337411526658?ref_src=twsrc%5Etfw”>May 3, 2021</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

 


Shtuar 3.05.2021 10:47