Të gjithë i dinë të ndarë, Stine tregon si qëndron e vërteta e martesës së tij (FOTO LAJM)

Stine është përfolur shumë në mediat rozë përsa i përket martesës së tij me Gracielën, me të cilën ka dhe një vajzë.

Këngëtari ka qenë i ftuar së fundmi në “Glamour Zone”, ku ka treguar se çfarë ka ndodhur me jetën e tij dhe u ka dhënë fund njëherë e mirë zërave që flasin për një ndarje të mundshme mes çiftit.

Ester Bylyku: Njerëzit të dijnë të ndarë ty dhe Gracielën, si është e vërteta?

Stine: Kush tha që jemi ndarë? Jemi bashkë

Ester Bylyku: Google e thotë, çdo njeri që përdor internetin e di. A keni qenë të ndarë?

Stine: Kemi qenë të ndarë, por tani jemi bashkë. Ajo ka qenë thjesht një fazë.

Kujtojmë se në vitin 2016, këngëtari i njohur Stine dhe partnerja e tij, Graciela, u bënë prindër për herë të parë.

Graciela solli në jetë një vogëlushe të cilën e pagëzuan me emrin Estia.

Marrëdhëniet mes çiftit kanë pësuar krisje herë pas here dhe lajmi që bëri bujë në media ishte deklarata e Stines në Instagram, ku lajmëroi fansat se ishte ndarë nga partnerja e tij.

Por duket se dyshja nuk qëndroi dot për shumë gjatë larg njëri-tjetrit dhe u bashkuan sërish para një viti e madje pak ditë më parë ata performuan së bashku në “Këngë moj” ku edhe Graciela tregoi talentin e saj në muzikë duke surprizuar të gjithë.

Stine është përfolur shumë në mediat rozë përsa i përket martesës së tij me Gracielën, me të cilën ka dhe një vajzë.

Këngëtari ka qenë i ftuar së fundmi në “Glamour Zone”, ku ka treguar se çfarë ka ndodhur me jetën e tij dhe u ka dhënë fund njëherë e mirë zërave që flasin për një ndarje të mundshme mes çiftit.

Ester Bylyku: Njerëzit të dijnë të ndarë ty dhe Gracielën, si është e vërteta?

Stine: Kush tha që jemi ndarë? Jemi bashkë

Ester Bylyku: Google e thotë, çdo njeri që përdor internetin e di. A keni qenë të ndarë?

Stine: Kemi qenë të ndarë, por tani jemi bashkë. Ajo ka qenë thjesht një fazë.

Kujtojmë se në vitin 2016, këngëtari i njohur Stine dhe partnerja e tij, Graciela, u bënë prindër për herë të parë.

Graciela solli në jetë një vogëlushe të cilën e pagëzuan me emrin Estia.

Marrëdhëniet mes çiftit kanë pësuar krisje herë pas here dhe lajmi që bëri bujë në media ishte deklarata e Stines në Instagram, ku lajmëroi fansat se ishte ndarë nga partnerja e tij.

Por duket se dyshja nuk qëndroi dot për shumë gjatë larg njëri-tjetrit dhe u bashkuan sërish para një viti e madje pak ditë më parë ata performuan së bashku në “Këngë moj” ku edhe Graciela tregoi talentin e saj në muzikë duke surprizuar të gjithë.


Shtuar 3.05.2021 10:38