Licester City përmbys rezultatin përballë Manchester United (VIDEO)

Licesteri ka arritur të shënojë golin e dytë dhe të avantazhin përballë Manchester United.

Për vendesit ka shënuar qendërmbrojtësi turk, Sotuncu në minutën e 78. /albeu.com


Shtuar 16.10.2021 17:42