Leicester-Arsenal, formacionet zyrtare

Në orën 13:30 do të luhet ndeshja hapëse e Premier League mes Leicester dhe Arsenalit.

Të dyja skuadrat vijnë në këtë përballje me nga 14 pikë secila.

Formacionet zyrtare:

Leicester: Schmeichel, Castagne, Amartey, Evans, Soyuncu, Thomas, Tielemans, Soumare, Maddison, Iheanacho, Vardy.

Arsenal: Ramsdale, Tomiyasu, White, Gabriel, Tavares, Partey, Lokonga, Saka, Rowe, Aubameyang, Lacazete. /albeu.com/


Shtuar 30.10.2021 12:40