Lazio-Roma, formacionet e mundshme

Lazio dhe Roma do të luajnë në orën 18:00 me derbin që pritet të dhurojë spektakël.

Roma mban vendin e 4 me 12 pikë, ndërsa Lazio vendin e 7 me 8 pikë.

Formacionet e mundshme:

Lazio: Reina; Marusic, Felipe, Acerbi, Hysaj; Milinkovic-Savic, Leiva, Alberto; Anderson, Immobile, Pedro.

Roma: Patricio; Karsdorp, Mancini, Ibanez, Calafiori; Cristante, Veretout; Zaniolo, Mkhitaryan, Shaarawy; Abraham. /albeu.com/


Shtuar 26.09.2021 10:36