Lazio-Inter e Juventus-Roma, supersfidat e Serie A (FOTO LAJM)

Kampionati i futbollit italian rikthehet me dy sfida tejet të forta.

Lazio pret Interin të shtunën në orën 18:00 dhe Juventusi pret Romën të dielën në orën 20:45.

Pas 7 javësh në Serie A, dominues ka qenë skuadra e Napolit ku këtë javë përballet me Torinon.

Ndërkohë, Milani pret në shtëpi Veronën.

Në foton më poshtë keni renditjen e plotë të Serie A. /albeu.com/

 

 

 


Shtuar 15.10.2021 20:26