Lazio dhe Galatasary nuk gabojnë, marrin nga 3 pikë me vlerë (VIDEO)

Lazio ka fituar mbrëmjen e sotme ndaj rusëve me rezultatin 0-3.

Kryeqytetasit kanë mposhtur Lokomotivën e Moskës në shtëpinë e këtyre të fundit pa probleme. Immobile ishte autori i dy golave dhe vulën e ndeshjes e vendosi spanjolli Pedro.

Lazio tashmë ndodhet në vendin e dytë të grupeve të Europa League me 8 pikë.

Galatasaray gjithashtu ka mposhtur Marseillen me rezultatin 4-2 në Turqi dhe kështu mbanë kreun e grupit me kuotën e 11 pikëve./h.ll/albeu.com


Shtuar 25.11.2021 20:50