Lamtumira prekëse e tifozëve të Konyasporit ndaj Tsalik i cili humbi jetën në aksident (VIDEO)

Momente nderimi kanë ndodhur para ndeshjes së kampionatit turk ndërmjet Konyasporit dhe Demirsporit me miqtë e vendasve duke nderuar kujtimin e Ahmet Lialikut që humbi jetën në një aksident automobilistik.

Mbrojtësi turk humbi jetën në një aksident automobilistik në Ankara të martën në moshën 27-vjeçare dhe në ndeshjen e parë në shtëpi të Konyasporit askush nuk e harroi atë.

Nga stribuna e  stadiumit është shfaqur një video me Tsalikun, ndërsa është postuar një pankartë e madhe ku turku ka veshur fanellën e tij dhe ka krahë engjëlli. /albeu.com/

Shtuar 18.01.2022 21:37