Lajm i mrekullueshëm për Dortmund, Haller rikthehet në stërvitje

Pas operacionit për trajtimin e kancerit të testikujve, Sebastian Haller rifilloi stërvitjen.

Sulmuesi i Dortmund ka zhvilluar sot një seancë të personalizuar në qendrën sportive të ish-klubit të tij të Ajax.

Schreuder e ka konfirmuar këtë duke thënë: “Ai na pyeti nëse mund të stërvitej në ambientet tona dhe ne pranuam.”/ h.ll/albeu.com