“Kush të pëlqen si mashkull?”, Lei Kraja publikon menjëherë pamjet e futbollistit (FOTO LAJM)

Për shkak të raportit të tyre me futbollistët dhe pozicionin mes botës mashkullore, gazetaret e sportit janë gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën e tyre prvate dhe raportin me futbollistët.

Lei Kraja është një ndër gazetaret sportive që përflitet mjaft në rrjet dhe provokon herë pas here më fotot në Instagram.

Së fundmi ajo ka zhvilluar aty një bisedë me ndjekësit dhe padyshim që nuk mungoi pyetja: Cili futbollist të pëlqen më shumë si mashkull.

Pa u menduar dy herë Lei ka shpërndar një video të Zlatan Ibrahimović duke e shoqëruar me një fytyrë me sytë zemra./albeu.com/


Shtuar 31.03.2021 13:26