Kosova dhe Greqia ndajnë nga një pikë (VIDEO)

Kosova ka arritur të marrë një barazim ndaj Greqisë me rezultatin 1-1.

Grekët shënuan të parët në pjesën e parë me Masouras. Ndeshja ka qënë pothuajse e barabartë e me raste. Kosova tregohet konkrete në minutën e 76′ me golin e Rrahmanit i cili i jep një brazim ekipit të tij.

Kosova e mbyll këtë rrugëtim në vendin e fundit me 5 pikë./h.ll/albeu.com


Shtuar 14.11.2021 22:46