Khazri shënon golin e vitit, lojtari i St Etienne për çmimin “Puskas” (VIDEO)

Ndeshja e vlefshme për raundin e 12 tek kampionati francez midis Metz dhe St Etienne u mbyll me rezultatin 1-1.

 

Ajo që ra në syn ga kjo ndeshje ishte supergoli i realizuar nga 30-vjeçari Khazri .

 

Sulmuesi tunizian shënoi nga gjysma e fushës duke befasuar të gjithë me golin që realizoi./albeu.com

Shiko golin këtu:


Shtuar 30.10.2021 19:35