“Këtu duhet fituar La Liga”, Sergi Roberto shpreh hapur zhgënjimin

Barcelona barazoi dje ndaj Cadiz duke regjistruar ndeshjen e dytë radhazi pa fitore në  La Liga.

Mesfushori i Barcelonë Sergi Robero u shpreh i zhgënjyer me ekipin. Pas ndeshjes ai thas se nuk mjafton vendi i 4 dhe se duhet fituar me patjetër La Liga.

“Këtu duhet fituar Liga. Nuk mjafton të jemi në top 4-she. Ne jemi Barcelona dhe nuk ka justifikime shtesë. Kemi skuadër për ta fituar La Ligan” ka thënë Roberto. /albeu.com/


Shtuar 24.09.2021 10:19