Këto janë dy ndeshjet e sotme të Kategorisë Superiore

Sot, Kategoria Superiore do të ngrejë siparin e javës së 9-të, ku do të zhvillohen dy sfida në dy orare të ndryshme.

Në orën 16:45, në stadiumin “Loro Boriçi”, do të luhet ndeshja Vllaznia-Kastrioti. Të dyja skuadrat vijnë nga një moment negativ, teksa skuadra shkodrane kërkon me çdo kusht kthesën pas tre javëve ma fitore, ndërsa krutanët synojnë të dalin nga vendi i fundit i tabelës.

Në orën 19:45, në stadiumin “AIR Albania”, do të zhvillohet takimi Partizani-Laçi. Të dyja skuadrat kërkojnë të kenë vazhdimësi të rezultateve pozitive dhe kjo sfidë premton të ketë spektakël dhe të jetë e luftuar nga të dyja anët.

SFIDAT E DITËS SË SOTME NË KATEGORINË SUPERIORE

 


Shtuar 20.11.2021 08:59