Këtë mund ta bëjë vetëm Kroos, u bënë virale 2 foto nga dhomat e zhveshjes gjatë pushimeve në finalet e Champions

Pamjet e Toni Kroos në dhomën e zhveshjes së Real Madridit në dy finalet e Ligës së Kampionëve u bënë virale në Twitter.

“Të qetë, të ftohtë dhe të mbledhur”, zakonisht ato mund të gjenden me një nënshkrim të tillë. Nuk mund të thuash vërtet.

Në të parën, Kroos i tha flokët në pjesën e parë në finalen e 17/18, të fituar 3-1 kundër Liverpool-it.

Në të dytën, ai dëgjon muzikë në pushimin e 16/17 finales, ku Juventusi u mund 4:1. /albeu.com/

Shtuar 18.06.2022 22:54