“Kështu punon ai në transferime”, tifozët e Juventusit bëjnë shaka për argëtimin e dehur të Nedved-it

Zëvendëspresidenti i Juventusit dhe legjenda e gjallë, Pavel Nedved po kalon një kohë të mirë në Torino.

Çeku u trondit me vajza gjysmë të zhveshura dhe më vonë ecte nëpër Torino, mezi që mund të qëndronte në këmbë. Të gjitha bukuritë e një mbrëmjeje nga jeta e Nedved u kapën në video dhe u përhapën shpejt në rrjet. Tifozët e Juventusit nuk shohin asgjë të keqe në mënyrën se si një njeri e kalon kohën e tij të lirë. Tifozët madje dolën në mbrojtje të Nedved, sepse është e qartë se Pavel nuk donte që detajet e asaj nate të bëheshin publike.

Tifozët sigurisht që e simpatizojnë çekun, por nuk e humbasin rastin të bëjnë shaka me zv/presidentin e Juventusit. Ne ndajmë komentet më qesharake të fansave:

“Mbrëmja më e qetë e Nedved.”

“Fytyra e Nedved kur hapi internetin në mëngjes.”

“Duket se ka një arsye pse Nedved duket i lodhur.”

 

“Këtu shohim Nedved duke punuar pa u lodhur në transferime”.

“Me kërkesën popullore, Juventusi zëvendësoi Topin e Artë të Nedved”.

“E dini… Është thjesht Nedved.”

“Di Maria pasi lexoi lajmet e Pogba dhe pa videot e Nedved.”

 

“Lajm urgjent! Paul Pogba magjepsi nënpresidentin e Juventusit, Pavel Nedved dhe e pushoi pasi u akuzua për shtrydhje publike të grave.