KATAR 2022/ Këto janë shtatë ndeshjet e fundit të Kupës së Botës

Sonte (e martë) do të zhvillohen shtatë ndeshje interesante në kuadër të kualikuesve për Kupën e Botës.

Këto shtatë ndeshje gjithashtu janë të fundit në kuadër të fazës grupove.

Ndeshjet më interesante do jenë mes Holandës dhe Norvegjisë dhe Uellsit me Belgjikën.

Të gjitha ndeshjet që zhvillohen sonte me fillim nga ora 20:45.

 


Shtuar 16.11.2021 09:04