KATAR 2022/ Këto janë përballjet e ditës së sotme (FOTO LAJM)

Ditën e sotme do të luhen plot 15 ndeshje për kualifikueset e Kupës së Botës, “KATAR 2022”.

Ndeshjet më të rëndësishme për ne janë padyshim ndeshjet mes San Marinos dhe Shqipërisë, gjithashtu edhe sfida tejet e vështirë që e pret Kosovën përballë Spanjës. /albeu.com/

Shtuar 31.03.2021 10:03