KATAR 2022/ Këto janë ndeshjet kualifikuese që do të luhen ditën e sotme (FOTO LAJM)

Sonte (e mërkurë) do të vazhdojnë kualifikimet e Kupës së Botës.

Pas pushimit prej katër muaj, Kombëtaret do zhvillojnë edhe tre ndeshje në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës, KATAR 2022.

Ndërkohë Shqipëria dhe Kosova do të luajnë respektivisht përballë Polonisë dhe Gjeorgjisë.


Shtuar 1.09.2021 10:31