Ka oferta, agjenti zbulon të ardhmen e kilianit të Interit

Agjenti i Arturo Vidal, Fernando Felicevich, ka zbuluar se për mesfushorin e Interit ka oferta të shumta, por ia ka vendosur të qëndrojë në Milano.

Vidal ka qenë i lidhur me disa klube të rëndësishme duke përfshirë, Marseille dhe Flamengo, Galatasaray.

Normalshtë që ka oferta për dikë të nivelit të tij, por ai po qëndron në Inter”, tha agjenti Fernando Felicevich për La Gazzetta dello Sport.

“Ai dëshiron Scudetton tani, pastaj Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm. Ai do të kthehet së shpejti në fushë.”, ka thënë agjenti tij. /albeu.com/


Shtuar 27.03.2021 16:40